O nas

Trego.pl - Domy wakacyjne w Europie

O nas

W segmencie usług turystycznych istniejemy od 2004 roku. Od samego początku podstawą naszej działalności było indywidualne podejście do Klienta oraz możliwie najrzetelniejsze przekazywanie informacji. Za naszym udziałem jak i naszych serwisów internetowych można uzyskać pełną wiedzę dotyczącą miejsca, które zamierzacie Państwo wybrać jako cel wymarzonych wakacji. Oferujemy pełny zakres usług - od rezerwacji promów, indywidualnych przejazdów autokarowych po informację oraz całkowitą rezerwację obiektu wakacyjnego (kwatery, pensjonaty, hotele, domy letniskowe).

W serwisie, który właśnie Państwo odwiedzacie - www.trego.pl - oferujemy pełny zakres ofert wakacyjnych w całej Europie, również poza nią. Prezentowane oferty zostały opisane bardzo szczegółowo oraz uzupełnione licznymi zdjęciami aby przybliżyć Państwu możliwie najbardziej wiarygodny obraz obiektów wakacyjnych.

Rezerwując obiekt noclegowy poprzez nasze biuro, otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznej transakcji, fachowej obsługi i co najważniejsze - gwarancję udanych wakacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej o naszej pracy

Hobby, pasja i chęć odkrywania "nowego" towarzyszą nam od początku w naszej pracy.

Serwis internetowy, poświęcony duńskiej wyspie Bornholm, stanowił podstawę naszego rozwoju. Do dnia dzisiejszego jest uznawany za najlepsze, zawsze aktualne źródło informacji o tej cudownej wyspie. BORNHOLM-OK.pl - uzyskał autoryzację Duńskiej Izby Turystyki i jest wspierany przez forum oraz bogaty zbiór fotografii nadsyłanych corocznie przez Internautów odwiedzających Bornholm.

Szereg przydatnych informacji, łącznie z ofertą noclegową oraz opisem połączeń promowych do Szwecji i Danii, znajdziecie Państwo na odrębnych stronach internetowych poświęconych Skandynawii.

Na naszych stronach dodatkowo znajdziesz:

  • www.dania-ok.pl - internetowy informator o Danii, oferta turystyczna, noclegi, połączenia promowe
  • www.bornholm-ok.pl - przewodnik internetowy po Bornholmie, galeria zdjęć, forum, połączenia promowe z wyspą, noclegi
  • www.visit-bornholm.pl - obszerna baza noclegowa na Bornholmie, podstawowe informacje o wyspie
  • www.szwecja-ok.pl - internetowy informator o Szwecji, połączenia promowe do Szwecji z Polski oraz Niemiec, dostępność noclegów
  • www.chorwacja.retravel.pl - kwatery prywatne w Chorwacji oraz pensjonaty i hotele, możliwość bezpośredniej rezerwacji On-Line
  • www.autokarowe.eu - bilety autokarowe na połączenia w Polsce i Europie, dowozy na lotniska, możliwa rezerwacja On-Line